decorista.cz | Svatební design
Design

Svatební design

Otaznik

Jak to celé vzniká

Décorista navrhuje individuální svatební a eventový design. Žádné vzory, žádná omezení. Zpracujeme zakázku tak, jak chcete Vy. Na úvodní schůzce si vyjasníme co potřebujete, co si představujete, co Vás oslovuje. Zkrátka, jaké milujete barvy, materiály, styl…, jakou plánujete výzdobu, dekorace, prostě co všechno pro Vás můžeme udělat. Také se Vás zeptáme, kolik bude na Vaší svatbě lidí, kolik se chystáte rozeslat svatebních oznámení atd. Na základě toho Vám zašleme cenovou nabídku.

 

Zpracujeme pro Vás kompletní svatební design. Nejen oznámení či svatební menu – nebráníme se ani neobvyklým požadavkům. Jen řekněte, co pro Vás můžeme udělat?

Svatební

symbol

Svatební symbol je vlastně takové „logo“ svatby. Symbol krásně propojí jednotlivé součásti svatby. Může se objevit na svatebním oznámení stejně jako na sweetbaru, na ubrouscích, jmenovkách i jinde. Svatebním symbolem mohou být iniciály snoubenců, ale může jím být i složitější objekt nebo abstraktní kaligrafie.

 

Nevěsta si přála jako svatební symbol kvetoucí strom, který by byl připomínkou místa seznámení. Navrhli jsme strom, do jehož kořenů jsme umístili iniciály snoubenců. Tento strom se stal základem pro zpracování designu celé svatby.

Strom
PL

Barvy

a materiály

Volba barevnosti bývá pro celý design svatby zásadní. Je také často předmětem vášnivých diskusí, protože barevné preference jsou věc vysoce individuální. Naším úkolem je nalézt mezi barevnými požadavky určitou harmonii a tu aplikovat do grafického návrhu. Pak je třeba z nepřeberné škály papíru vybrat vhodný materiál, podle uvažované technologie tisku – a můžeme začít pracovat na grafickém designu.

 

Nevěsta si přála,aby hlavní barvou její svatby byla levandulová, doplněná zlatou. Bylo pro ni však důležité, aby barvy nepůsobily intenzivně, spíše vybledle, trochu „vintage“, jako staré dřevo a sušené květiny.

Grafický

design

Tak, základní design je připraven, barevnost a materiály odsouhlaseny. Nyní je čas na samotné zpracování jednotlivých tiskovin a dalších součástí svatebního designu. Nejprve svatební oznámení, na další věci bude čas později. Zpracování návrhů průběžně konzultujeme s klientem, u složitějších výrobků předložíme k odsouhlasení  makety před zahájením výroby.

 

Svatební oznámení na ukázce bylo poměrně komplikované, protože obsahovalo informační karty s instrukcemi pro hosty k dopravě a ubytování, navíc ve dvou jazykových mutacích. Všechny tiskoviny byly vyrobeny technologií ofsetového tisku. Jak to celé dopadlo můžete posoudit níže.

GD
Dec

Dekorace

a všechno ostatní…

Svatbu bez dekoru si snad neumíme představit. Zejména bez krásných květin. Ale květinami možnosti dekorování zdaleka nekončí. Zkuste třeba stuhy s potiskem ve stylu Vaší svatby, nebo origami, vlajky a vlaječky, celé shrnovací stěny, paravany, lampiony,… Co takhle dát v horkém letním dni každému z hostů do ruky vějiř s natištěnou nabídkou koktejlů? Dekorace mohou být stylové, krásné i překvapivé. Navrhneme a vyrobíme je pro Vás.

 

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat.