decorista.cz | Před svatbou
Svatby

Před svatbou

il_340x270.423603475_gni3

Ohlášení

svatby

Možná ještě nemáte jasno v tom, jaký se bude na Vaší svatbě podávat aperitiv, možná ani nevíte, kde uspořádáte svatební hostinu, ale už máte jasno v termínu. A v tom, kdo by na Vaší svatbě rozhodně neměl chybět. Chcete, aby si Vaši hosté zapsali do diáře červeným písmem, že Váš den bude 20. července (nebo třeba 1. srpna). K tomu se hodí ohlášení svatby, pro které se v angličtině používá příhodná fráze: „Save The Date“. Požádejte svoje přátele, aby si pro vás „schovali“ volný termín a udělejte to raději dříve, než později. Nechcete přeci, aby Vaše nejlepší kamarádka byla ve Váš svatební den na dovolené na Madagaskaru.

 

Připravíme pro Vás Ohlášení svatby a jakékoli další tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

Potvrzení

účasti

Cože? Zbytečná administrativa? Nejste přeci státní úřad, nemusíte mít na všechno doklad! No ano, máte pravdu. V dnešní technické době mohou Vaši hosté potvrdit účast e-mailem, nebo prostě zavolat. Písemné potvrzení účasti vyžadují tradicionalisté, ti kteří věří, že forma je stejně důležitá jako obsah. Navíc je to příležitost položit Vašim hostům pár otázek ohledně preferencí, zjistit, zda dorazí s partnerem,… Ke stejnému účelů může dobře posloužit také svatební web.

 

Připravíme pro Vás jakékoli tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

Save
IMG_0106

Navigace

a organizace

A dostáváme se k tomu hlavnímu – k logistice . Svatba je organizačně náročný podnik, zvláště neodehrává-li se celý svatební den na jednom místě. V takovém případě je vždy třeba dát hostům instrukce k přesunům a k časovému plánu. Jsme si jisti, že Vaši hosté jsou do jednoho skvělí a inteligentní lidé, přesto Vám doporučujeme připravit instrukce tak, jako by nebyli inteligentní vůbec. Přesné a podrobné rozpisy, návody a mapky.

 

Pomůžeme Vám s tím. Aby se každý dostavil včas, aby věděl, kde je ubytován, kde zaparkuje, co si má obléknout a na co nesmí zapomenout. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

Svatební

web

Internet není zas tak špatná věc. Umožní Vám zorganizovat Vaši svatbu on-line. Vytvoříme Vám svatební web, kde Vaši hosté najdou všechny informace, organizační pokyny a spoustu dalšího. Můžete se podělit o příběh Vašeho seznámení. A také můžete propojit svůj svatební web s profilem na Facebooku, Google+, nebo jiné sociální síti. Připravíme Vám pro hosty registrační formulář, časový plán nebo navigační mapu.

 

Podívejte se jak může vypadat Váš svatební web.

Yavin