decorista.cz | Po svatbě
Svatby

Po svatbě

Spunty

Posvatební

oznámení

No ano, ne každý je příznivcem svatby s rodinou a přáteli. Jsou takoví, kteří dají přednost klidnému obřadu v úzkém kruhu a teprve pak  sňatek oznámí. Ostatně, proč ne. Ale i v tomto případě platí, že by takové oznámení mělo mít náležitou formu. Tím spíš, že někoho možná dost překvapí.

 

Připravíme pro Vás Ohlášení svatby a jakékoli další tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

Fotoalbum

Ze svatby Vám navždy zůstanou stovky fotografií. Co s nimi? Doba, kdy fotografie ve formátu 9×13 plnily tlustá alba je pryč, ale fotoalba jsou aktuální stále. Vyrobíme pro Vás kvalitní zakázková, knihařsky zpracovaná alba libovolného formátu, zušlechtěná slepotiskem (ražbou), zlacením, vázaná v plátně či kůži, případně i s použitím atypických materiálů, jako je dřevo či kov. Fotografie vytiskneme v nejvyšší kvalitě na špičkové materiály, pro větší formáty zajistíme i rámování a paspartování.

 

Připravíme pro Vás nádherná fotoalba. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

uzivejte
Fotobook

Fotobook

Fotokniha je fenomén doby. Fotoknihu si můžete sestavit díky řadě on-line služeb sami. Výsledek pak bude přímo úměrný Vašim schopnostem a zkušenostem. Pokud však požadujete profesionální kvalitu, profesionální zpracování, rádi pro Vás fotoknihu vytvoříme. Pomůžeme s výběrem a skladbou snímků, provedeme sazbu textů a vše v profesionální kvalitě vytiskneme, knihařsky zpracujeme a svážeme do plátna či kůže s ražbou, zlacením apod.

 

Připravíme pro Vás jakékoli tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédtěte si galerii.

Časopis

The DAY

TheDAY je unikátní médium určené k publikování osobních příběhů. Je to Váš osobní časopis, obraz Vašeho svatebního dne. TheDAY zachytí vzpomínky jako žádné jiné médium. Nic takového zde ještě nebylo. Tento způsob vydávání umožnil pokrok v digitálních tiskových technologiích. Teprve v posledních letech je možné vyrobit plnohodnotný časopis v nákladu několika desítek kusů za přijatelnou cenu. Projekt TheDAY těchto technologií plně využívá a přináší je i Vám.

 

Pomůžeme Vám zpracovat a vyrobit Váš osobní svatební časopis. Překvapte své okolí. Podívete se, jak vypadá TheDAY, prohlédtěte si ukázku.

Svatební časopis TheDAY