decorista.cz | Na svatbě
Svatby

Na svatbě

Menu_talir

Svatební

menu

Pro úspěch svatební hostiny je kvalitní popis svatebního menu zcela zásadní – ovlivní totiž, jak budou Vaši hosté o svatební hostině hovořit. Zda se zmíní o „nějaké paštice“, nebo ocení Foie Gras, zda budou jíst „nějakou rybu“ nebo si pochutnají na filetech z platýze pošírovaných v mléce. Zkrátka, i to neprostší jídlo je dobré hostům náležitou formou představit. Tak dobrou chuť!

 

Připravíme pro Vás svatební menu a veškeré další tiskoviny pro svatební tabuli. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Jmenovky

Vytvořit zasedací pořádek pro svatební hostinu může být někdy úkol hodný Nobelovy ceny.  Kam posadit děti, kam strýce, který bývá po pár skleničkách trochu hlučnější, kde budou sedět svědci…? Jak to zkrátka vymyslet, aby zábava během svatební hostiny nevázla, aby se každý dobře bavil. Aby se celý zasedací pořádek nezhroutil, aby každý seděl tam, kde má, je nezbytné označit stoly čísly (nebo jinak) a místa jmenovkami. Hodí se také tabule s rozmístěním stolů a hostů.

 

Vytvoříme pro Vás zasedací pořádek, informační tabule, směrovky jmenovky, označení stolů a další podobné tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

IMG_0190
IMG_0249

Označení

jídel a nápojů

Stejně jako u svatební tabule, i u občerstvení podávaného formou rautu, u sweetbaru, candybaru nebo u grilovacího pultu apod., platí: host by měl vědět přesně, co jí. K tomu účelu jsou nezbytné dobře provedené popisy, tabulky či tabule s nabídkou a označením dobrot.

 

Připravíme pro Vás jakékoli tiskoviny. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Sweetbar

Swetbar, candybar, zmrzlinový bar, makromolekulární bar, zkrátka pult s nabídkou sladkých či případně i slaných delikates, je velmi příjemným doplňkem svatebního menu. Aby hosté Vaše dobroty maximálně ocenili, je možné dát celému sweetbaru speciální design. Může vypadat třeba jako miniaturní italská cukrárna anebo třeba naopak úplně jinak. Nápisy, cedule, konstrukce, etažéry, osvětlení, obaly jako jsou podtácky, kelímky, krabičky či jiné způsoby balení – to vše k takovému baru patří, nebo může patřit.

 

Vytvoříme pro Vás sweetbar na který Vaši hosté nezapomenou. Nechte pracovat naši fantazii. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Sweetbar
Sipky

Místní

navigace

Pokud se na svatbě chcete vyhnout otázkám typu: „Nevíte kde jsou tady toalety?“, je dobré myslet na skutečnost, že se svatba zpravidla odehrává v prostředí, kde se většina hostů ocitla poprvé. V případě, že je prostor členitý, nebo se svatební obřad odehrává na jiném místě než hostina, je dobrá navigace nutností. Bývá dobré označit minimálně hlavní vstup či příchod, toalety, vyhradit parkovací místa, zkrátka označit důležitá místa.Věřte, že někdy pár drobných cedulí dokáže nesmírně usnadnit celou organizaci.

 

Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Dárky

a obaly

Pěkné balení dokáže udělat z drobnosti dárek, ze svatebního koláčku skvost. Nabízíme Vám všechny typy obalů, od prostých sáčků až po speciální krabičky či tašky, vždy s možností individuálního potisku, výběru ze široké škály mateiálů a provedení. Dokážeme vyrobit individuální přebaly na bublifuky, jednorázové fotoaparáty nebo jiné předměty. Vyrobíme kornouty, potiskneme stuhy…

 

Zabalíme cokoli. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

_MG_7366