decorista.cz | Dekorace pro svatbu
Svatby

Dekorace

Figurina s tabulkou Mrs

Nápisy

Nejrůznější nápisy se na svatbě objevují poměrně často. Asi nejběžnější jsou různé transparenty či cedule se jmény snoubenců, ale možností je celá řada. Nejrůznější velkoplošné tisky, jako pozadí pro fotografování, sweetbar, nebo paravan či závěs, nejrůznější tabule tvarované, ohýbané, šipky, bubliny apod. Girlandy, praporky a prapory, potisky ubrusů či ubrousků, nápisy na karoserie aut, okna, podlahy…

 

Potisneme či popíšeme prakticky cokoli. Vítáme i bláznivé nápady. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Svatební

písmena

Ano, nápis může být i, jak se dnes říká, ve 3D. Tedy plastický text, zpravidla jednotlivá písmena, z plastu, dřeva či kovu. Nejběžnější jsou iniciály snoubenců vyfrézované z extrudovaného polyestyrenu (XPS). Je možný barevný nástřik libovolnou barvou. Ovšem z XPS lze vyřezat jakékoli jiné texty či tvary – zvířata, oblaky, tváře, postavy, stroje. Dokážeme také vyrobit zajímavá písmena z papíru, kartonu či lepenky.

 

Připravíme pro Vás jakákoli písmena či tvary. Podívete se, jak vzniká svatební design, prohlédněte si galerii.

Plastické písmeno
Fotodekorace

Fotodekorace

Fotodekorace jsou to pravé pro svatební bláznění. Dejte lidem do ruky obrovské srdce, raketu nebo velikánský fotoaparát a budou se s nimi pitvořit do kamery po celý večer. Pokud chcete ze svatby opravdu veselé fotografie, pak fotokoutek a pár praštěných dekorací udělá své.

 

Podívejte se na ukázkové fotografie. Přesně tak mohou na Vaší svatbě s dekoracemi řádit i Vaši hosté.